Haber

‘Ah, sonunda’ dedirten haber geliyor: Rihanna Dünya Turuna Çıkıyor ve Yeni Albüm Çıkarıyor

Dünyaca ünlü Barbadoslu müzisyen Rihanna sahnelere dönmeye hazırlanıyor. Ünlü yıldız, hem dünya turnesi hem de iki yeni albüm için yaklaşık 40 milyon dolarlık sözleşmeye imza attı.

‘Ah, sonunda’ dedirtecek bir haber geldi. Uzun süredir sahnelerden uzak kalan müzik dünyasının en değerli yıldızlarından Barbadoslu müzisyen Rihanna, fırtına gibi sahnelere geri dönüyor.

Rihanna, 32 milyon £ (yaklaşık 40 milyon $) değerinde bir anlaşmayla sahneye geri dönüyor.

Mirror gazetesinin haberine göre Live Nation şirketiyle dev bir anlaşmaya imza atan Barbadoslu müzisyen, 2024 ve 2025 yıllarını kapsayan büyük bir dünya turnesine çıkacak ve iki yeni albüm yapacak.

Rapçi A$AP Rocky ile olan ilişkisinden 15 aylık RZA ve 2 aylık Riot Rose adında iki oğlu olan 35 yaşındaki müzisyen, yaratıcı grubuyla dünya turu için çalışmalara başladı bile. .

Mirror gazetesine konuşan bir kaynak, “Anlaşma onun dünya turunu kolaylaştırmak için yapıldı ve Rihanna çocuklarını büyütürken yaratıcı ekibi Los Angeles’ta sessizce çalışıyor” dedi.

Henüz iki ay önce doğum yapan Rihanna, çalışmaya hazır olduğunda turne hazırlıklarına katılacak ve iki yeni albüm üzerinde çalışacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu