Haber

Akşener’e ‘imamla tehdit’ten suç duyurusu: İpin ucu koptu…

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, DÜZGÜN Partisi Sivrihisar İlçe Başkanı Recep Toptaş’a saldıran müezzine yönelik sözleri nedeniyle hakkında suç duyurusunda bulunulduğunu belirterek, “Mil-Diyanet adlı bir dernek şimdi ‘imam’ı tehdit etmek’ suçundan suç duyurusunda bulundu. .’ Keresteciyi tehdit ettim güzel şimdi yine tehdit ediyorum bakalım ne yapacaklar ipin ucu koptu hayatımda böyle bir şey görmedim” dedi.

Meral Akşener, bugün Uluborlu Belediye Başkanı Mehmet Aziz Tuna’yı makamında ziyaret etti. ANKA’nın haberine göre Akşener, Tuna ziyareti sırasında UYGUN Partisi Sivrihisar İlçe Başkanı Recep Toptaş’a müezzinin saldırısına ilişkin konuştu.

Aksener dedi ki:

‘AHŞAP GİBİ BİR ADAMI TEHDİT ETTİM, GÜZEL’

“İmam orada yetişmiş. Bu sebeple ilçe başkanımız Cami Yardımlaşma Derneği başkanı yaşlı bir beyefendidir. Her türlü camiye yardım eden, yardımlaşma sistemini alan kimse. Kamerada. Adam 40 yaşlarında, iri yarı bir tip. İmam denilen kimse. Karının önünde hani küfrederek dövüldün. Dövülerek öldürüldü. Komşular ayrıldı. Bizimkiler evden çıktı. Bir süreliğine evi kapatıp Eskişehir’e gittiler. ‘Geldim, gel’ dedim. Ancak çok ilginç. Mil-Diyanet adlı bir dernek şimdi de ‘imamla tehdit’ etmeyi suç ilan etti. Bir adamı kereste konusunda tehdit ettim, güzel. Şimdi tekrar tehdit ediyorum. Bakalım ne yapacaklar? İpin ucu koptu. Hayatımda hiç böyle bir şey görmedim. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu