Haber

Survivor Sunucusu Murat Ceylan, Ünlü Oyuncuyla Yakalanınca Perişan Oldu!

Hürriyet’ten Sayit Durmaz’ın haberine göre ünlü oyuncu Dilara Aksüyek ile ünlü yarışma programı Survivor’un karizmatik sunucusu Murat Ceylan, Cihangir’de bir mekanda kameralara yakalandı. Çift, kameraları fark edince paniğe kapıldı ve duruma açıklık getirmek için “Biz sevgili değiliz” dedi.

İşte detaylar ?

2013 yılında Panama’da düzenlenen 3. Dönem Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yarışan ve şu anda Survivor sunucusu olan Murat Ceylan’ı hepiniz tanımazsınız.

İstanbullu Gelin dizisiyle geniş kitlelere ulaşan güzel oyuncu Dilara Aksüyek’i hepimiz tanıyoruz.

Daha önce Art Sokaklar dizisinin yıldızı Onur Bay ile birlikteliği olan Aksüyek, son dönemde de Murat Ceylan’la aşk dedikodularına karışmıştı.

Önceki akşam bir mekanın dışında sohbet ederken görülen Dilara Aksüyek ve Murat Ceylan, muhabirleri görünce neye uğradığını şaşırdı.

Paniğe kapılan Murat Ceylan’ı sakinleştirmeye çalışan ünlü oyuncu Aksüyek, gazetecilere şunları söyledi: “Biz çok iyi iki arkadaşız, sevgili değiliz. Lütfen yanlış anlaşılma olmasın. Çok güzel sohbet ediyorduk. Beni çok güldürüyordu. sen gelene kadar biz sadece arkadaşız” diye uyardı.

Dilara Aksüyek’e destek veren Murat Ceylan, “Siz gelene kadar güzel sohbet ediyorduk, güzel şeyler yazın.”

Tüm bu olaylar yaşanırken Murat Ceylan’ın yaşadığı şok ve yüzündeki tuhaf ifade dikkatlerden kaçmadı.

Çiftin açıklamaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım ?

arhavi-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu