Ekonomi

Borsa İstanbul’a Uzman Yardımcısı ve Denetçi Yardımcısı Alınacak

Borsa İstanbul, Uzman Yardımcısı/Denetçi Yardımcısı başvurularının başladığını duyurdu.

Borsa İstanbul, Uzman Yardımcısı/Denetçi Yardımcısı alım sınavı başvurularının başladığını duyurdu. Başvuruların 16 Aralık’a kadar devam edeceği belirtiliyor.

Yatırımcılara sunduğu teknoloji, ürün ve hizmetler ile Türkiye sermaye piyasalarına güç katan, dünyanın önde gelen borsalarından biri olan Borsa İstanbul, büyüyen ve gelişen finans vizyonuna eşlik edecek takım arkadaşları arıyor.

Kariyerini sermaye piyasalarının önemli aktörlerinden Borsa İstanbul’da geliştirmek isteyen, meraklı, araştırmaya ve yeniliklere açık, gelecek vizyonunu finans piyasaları ile birleştiren, geleceğe değer katacak yetenekler Uzman Yardımcısı/Denetçi Yardımcısı alım sınavına başvurmak üzere kuruma davet edilir.

11 Kasım 2022’de başlayan Borsa İstanbul tarafından açılan işe alım sınavı başvuruları 16 Aralık 2022’de sona eriyor. Sınav tarihi 07 Ocak 2023 Cumartesi olarak açıklanırken, sınav; Genel yetenek sınavı ve alan bilgisi sınavı adımlarından oluşur.

Sınava başvurular Borsa İstanbul internet sitesi professional.borsaistanbul.com/ üzerinden “Özgeçmiş” doldurularak; Şahsen, e-posta veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmemektedir.

Ayrıntılı bilgiye Borsa İstanbul internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu